1. Kluczową kwestią dla Kierownictwa Urzędu Miejskiego w Zabrzu jest ochrona prywatności osób odwiedzających witrynę internetową www.zabrzeprzestrzeniarozwoju.pl
  2. Informacje dotyczące odwiedzanych podstron, wyświetlanych artykułów, pobieranych plików itp. mogą być wykorzystywane wyłącznie w celach statystycznych i administracyjnych na wewnętrzne potrzeby Urzędu Miejskiego w Zabrzu, i nie będą przekazywane innym podmiotom.
  3. Pliki cookies są wykorzystywane tylko i wyłącznie dla funkcji związanych z personalizacją i pamiętaniem preferencji użytkownika. Są one zapisywane na dysku komputera osoby odwiedzającej stronę internetową www.zabrzeprzestrzeniarozwoju.pl W plikach tych nie są gromadzone żadne dodatkowe informacje, które mogłyby naruszać prywatność. Technika ta nie umożliwia pobierania jakichkolwiek dodatkowych danych z komputera użytkownika.
  4. Informacje wprowadzane do formularzy przez użytkowników nie będą udostępniane innym podmiotom.
  5. Polityka prywatności innych stron zewnętrznych, do których odnośniki znajdują się na stronie www.zabrzeprzestrzeniarozwoju.pl regulowana jest odrębnymi postanowieniami.
  6. Urząd Miejski w Zabrzu zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszej polityki prywatności przez opublikowanie nowej polityki prywatności na tej stronie.
  7. Pytania dotyczące polityki prywatności proszę kierować na e-mail: sekretariat_wks@um.zabrze.pl.